This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
planning an opinion essay pro life abortion essays auto essay typer common app essay examples 2019
Ta strona jest hostowana za darmo przez cba.pl. Jesteś jej właścicielem? Możesz usunąć tą wiadomość i otrzymać wiele dodatkowych możliwości, ulepszając hosting do PRO lub VIP za jedyne 5.83 zł!
Chcesz wesprzeć tę stronę? Kliknij tutaj i przekaż środki! Twoje pieniądze będą użyte do kupna dowolnych naszych usług, włączając w to usunięcie tej reklamy.

Kolorowe uniformy medyczne

uniformy medyczne

Minęły czasy kiedy w służbie zdrowia wśród pielęgniarek obowiązywały uniformy medyczne wyłącznie w kolorze białym. Powstaje coraz więcej prywatnych poradni zdrowia, gdzie rejestratorka czy pielęgniarka czy nawet internista jest wizytówką przychodni i pracujących w niej lekarzy. Stąd też pomysł wdrożenia w wielu placówkach kolorowej odzieży medycznej.

Kolorowe uniformy medyczne to świetne rozwiązanie szczególnie dla nowoczesnych placówek medycznych. Może się wydawać, że ubrania lekarzy i pielęgniarek nie mają większego znaczenia. Prawda jest jednak inna, kolorowe fartuchy medyczne spełniają  szereg funkcji, pozwalają na rozpoznanie lekarza lub pielęgniarki. Ma to duże znaczenie głównie w dużych szpitalach, jak i w większych przychodniach, gdzie pacjentów jest naprawdę sporo. Wtedy też chorzy nie są w stanie szybko rozeznać, kto należy do personelu medycznego.

Komfort noszenia

Podstawową funkcją odzieży medycznej jest zapewnienie higieny podczas kontaktu z pacjentem, ochrona przed zabrudzeniami oraz ewentualnymi uszkodzeniami ciała. Tradycyjne białe fartuchy z czasem się przebarwiają. Dlatego ciekawą alternatywą stają się właśnie kolorowe fartuchy medyczne.

Noszona przez personel odzież medyczna powinna nie tylko być estetycznym elementem każdego ubioru, ale przede wszystkim zapewniać swobodę ruchu. Dodatkowo być wykonana z materiału, który zapewni skórze swobodę oddychania, tak aby noszona przez kilkanaście godzin odzież medyczna była niezmiennie schludna i świeża.

fartuchy medyczne

Uniformy medyczne dla kobiet i mężczyzn

Służbę zdrowia tworzą nie tylko kobiety, coraz więcej mężczyzn decyduje się być pielęgniarzem czy pomocą lekarską. W związku z czym rynek odzieży medycznej również przeszedł swoją metamorfozę. W sklepach medycznych spotkamy już nie tylko elegancką odzież medyczną dla kobiet ale także modna i estetyczną odzież dla mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *